Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 282

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Генічеськ 282 1-31/08/2020 по непарних; 2-14/09/2020 по парних 21:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 15:15
Вінниця 17:19 17:30
Козятин-1 18:34 18:43
Фастів-1 20:10 20:14
Київ-Пас. 21:20 21:47
Миронівка 23:38 23:40
Ім.тараса Шевченка 01:08 01:23
Знам'янка-Пас. 02:38 02:41
Олександрія 03:18 03:20
П'ятихатки 04:37 04:40
Кам'янське-Пас. 05:52 05:54
Дніпро-Лоцманська 07:02 07:27
Запоріжжя-1 09:16 09:20
Мелітополь-Пас. 11:17 11:32
Якимівка 11:57 11:59
Новоолексіївка 12:41 12:43
Генічеськ 12:58

Розклад у зворотньому напрямку