Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 780

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Суми 780 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 13/06/2020 по суботах та неділях 7:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 13:44
Козятин-1 14:40 14:42
Київ-Пас. 16:47 17:07
Дарниця 17:23 17:25
Ніжин 18:27 18:28
Бахмач-Пас. 19:13 19:14
Конотоп-Пас. 19:32 19:35
Путивль 20:11 20:12
Ворожба 20:36 20:51
Білопілля 20:57 20:58
Суми 21:34

Розклад у зворотньому напрямку