Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 54

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпро 54 ("СКІФІЯ") з 13/06/2020 щоденно 11:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 20:59
Одеса-Східна 21:28 21:30
Вознесенськ 23:50 23:53
Южноукраїнська 00:22 00:24
Помічна 01:10 01:12
Новоукраїнка 01:29 01:31
Кропивницький 02:32 02:35
Знам'янка-Пас. 03:22 03:45
Олександрія 04:31 04:33
П'ятихатки 05:58 06:50
Верхівцеве 07:24 07:26
Кам'янське-Пас. 08:05 08:07
Дніпро-Головний 08:48

Розклад у зворотньому напрямку