Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 124 6-21/02/2020 щоденно 15:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:20
Дарниця 21:39 21:41
Ніжин 23:02 23:04
Бахмач-Пас. 23:56 23:58
Конотоп-Пас. 00:21 00:26
Путивль 01:12 01:17
Ворожба 01:49 02:09
Суми 03:00 03:20
Тростянець-Смородине 04:12 04:15
Харків-Пас. 07:26 07:52
Зміїв 08:37 08:39
Балаклія 09:20 09:22
Ізюм 10:17 10:19
Святогірськ 10:45 10:47
Лиман 11:15 11:17
Слов'янський Курорт 11:39 11:41
Краматорськ 12:02 12:04
Дружківка 12:15 12:17
Костянтинівка 12:36