Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 124 6-21/02/2020 щоденно 14:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 17:40
Дружківка 17:59 18:01
Краматорськ 18:13 18:18
Слов'янський Курорт 18:43 18:50
Лиман 19:14 19:17
Святогірськ 19:45 19:47
Ізюм 20:14 20:16
Балаклія 20:57 20:59
Зміїв 21:33 21:35
Харків-Пас. 22:15 22:41
Тростянець-Смородине 01:04 01:07
Суми 02:11 02:31
Ворожба 03:27 03:49
Путивль 04:21 04:26
Конотоп-Пас. 05:11 05:16
Бахмач-Пас. 05:39 05:41
Ніжин 06:32 06:34
Дарниця 07:56 08:14
Київ-Пас. 08:33