Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Дніпро 140 цілий рік щоденно, крім 9-16, 22-26/03/2020 12:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 21:35
Рубіжне 21:53 21:55
Кремінне 22:11 22:13
Кабанне 22:33 22:35
Сватове 22:59 23:01
Куземівка 23:31 23:33
Кислівка 23:51 23:53
Куп'янськ-Вузл. 00:15 00:40
Ім.олега Крючкова 01:09 01:11
Переддонбасівська 01:24 01:26
Радьківськ.піски 01:39 01:41
Святогірськ 02:10 02:40
Ізюм 03:07 03:09
Балаклія 03:48 03:50
Зміїв 04:24 04:26
Харків-Пас. 05:07 05:37
Лихачове 06:43 06:48
Краснопавлівка 07:09 07:10
Лозова-Пас. 07:35 07:51
Варварівка 08:26 08:28
Павлоград-1 08:46 08:52
Синельникове-2 09:24 09:26
Дніпро-Головний 10:29

Розклад у зворотньому напрямку