Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Лисичанськ 140 до 23/03/2020 щоденно, крім 11-17/03/2020 12:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 07:05
Синельникове-2 07:54 07:56
Павлоград-1 08:30 08:35
Варварівка 08:55 08:57
Лозова-Пас. 09:41 09:53
Краснопавлівка 10:15 10:17
Лихачове 10:38 10:43
Харків-Пас. 11:49 12:19
Зміїв 12:57 12:59
Балаклія 13:34 13:36
Ізюм 14:23 14:25
Святогірськ 14:50 15:20
Радьківськ.піски 15:49 15:51
Переддонбасівська 16:03 16:05
Ім.олега Крючкова 16:15 16:17
Куп'янськ-Вузл. 16:40 17:02
Кислівка 17:30 17:32
Куземівка 17:50 17:52
Сватове 18:17 18:24
Кабанне 18:47 18:49
Кремінне 19:10 19:12
Рубіжне 19:27 19:29
Лисичанськ 19:50

Розклад у зворотньому напрямку