Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 150

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта Полтава 150 1-31/02/04/05/08/11/2020, 1-11/12/2020 по непарних, 2-30/03/06/07/09/10/2020 по парних 21:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 13:51
Татарів 14:01 14:05
Микуличин 14:20 14:22
Яремче 14:38 14:43
Надвірна 15:29 15:32
Івано-Франківськ 16:23 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:45 20:05
Красне 20:45 20:47
Злочів 21:09 21:11
Зборів 21:30 21:32
Тернопіль-Пас. 22:09 22:14
Підволочиськ 23:02 23:04
Волочиськ 23:12 23:14
Хмельницький 00:08 00:23
Деражня 00:51 00:53
Браїлів 01:48 01:50
Вінниця 02:19 02:24
Калинівка-1 02:43 02:45
Козятин-1 03:17 03:19
Фастів-1 04:31 04:33
Київ-Пас. 05:28 05:43
Дарниця 06:04 06:06
Бориспіль 06:23 06:25
Березань 06:50 07:02
Гребінка 07:47 07:49
Лубни 08:42 08:44
Ромодан 09:24 09:39
Миргород 10:09 10:11
Полтава-Київська 11:16 11:21
Полтава-Півд. 11:46

Розклад у зворотньому напрямку