Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 882

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Славутич Фастів 882 цілий рік по неділях 5:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Славутич 16:45
Малійки 16:59 17:00
Жукотки 17:10 17:11
Левковичі 17:17 17:18
Чернігів 17:38 17:48
Муравійка 18:10 18:11
Ім.бориса Олійника 18:21 18:27
Вересоч 18:36 18:37
Вертіївка 18:51 18:52
Ніжин 19:08 19:10
Носівка 19:29 19:30
Бобровиця 19:49 19:50
Бобрик 20:10 20:11
Бровари 20:26 20:28
Дарниця 20:43 20:46
Видубичі 20:56 20:58
Київ-Деміївський 21:00 21:01
Північна 21:08 21:11
Караваєві Дачі 21:16 21:17
Київ-Волинський 21:22 21:31
Вишневе 21:38 21:39
Боярка 21:49 21:50
Васильків-1 22:03 22:04
Мотовилівка 22:13 22:14
Фастів-1 22:31

Розклад у зворотньому напрямку