Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:40
Миколаїв Пас. 13:48 13:53
Явкине 14:47 14:49
Новий Буг 15:30 15:32
Казанка 16:03 16:05
Долинська 16:35 16:55
Куцівка 17:14 17:16
Чорноліська 18:20 18:22
Фундукліївка 18:54 18:56
Ім.тараса Шевченка 19:32 19:48
Миронівка 21:24 21:26
Біла Церква 22:22 22:24
Козятин-1 00:11 00:16
Вінниця 01:15 01:20
Жмеринка-Пас. 02:05 02:26
Деражня 03:37 03:58
Хмельницький 04:31 04:36
Волочиськ 05:31 05:33
Тернопіль-Пас. 06:28 06:34
Злочів 07:28 07:30
Красне 07:53 07:55
Підзамче 08:26 08:28
Львів 08:38

Розклад у зворотньому напрямку