Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 26

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Львів Одеса 26 ("БІЛА АКАЦІЯ") 10-26/03/2021 по парних 19:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 16:20
Кваси 16:44 16:48
Ясіня 17:09 17:13
Ворохта 17:54 17:59
Татарів 18:11 18:13
Микуличин 18:26 18:28
Яремче 18:41 18:46
Івано-Франківськ 20:05 20:25
Львів 22:56 23:28
Красне 00:08 00:10
Злочів 00:32 00:34
Тернопіль-Пас. 01:28 01:33
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:35 02:37
Хмельницький 03:30 03:34
Жмеринка-Пас. 05:00 05:26
Рахни 06:03 06:05
Вапнярка 06:38 06:40
Рудниця 07:07 07:09
Кодима 07:29 07:31
Подільськ 08:24 08:44
Роздільна-1 10:21 10:23
Одеса-Головна 11:25