Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 ("ХАРКІВ") 15/09-29/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3 7:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:27
Якимівка 23:26 23:28
Мелітополь-Пас. 23:50 00:10
Запоріжжя-1 01:39 01:44
Синельникове-1 02:38 02:40
Павлоград-1 03:13 03:15
Лозова-Пас. 04:14 04:16
Лихачове 04:57 04:59
Харків-Пас. 06:06

Розклад у зворотньому напрямку