Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 370

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Баку 370 цілий рік по понеділках, крім 16,23,30/12/02019, 6/01, 23,30/03/2020 60:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:50
Гребінка 15:40 16:00
Лубни 16:42 16:44
Миргород 17:39 17:41
Полтава-Київська 19:19 19:45
Харків-Пас. 22:26 22:55
Куп'янськ-Вузл. 01:16 02:16
Валуйки 04:55 06:05
Олексіївка 07:10 07:12
Острогожськ 07:51 07:53
Лиски 08:46 09:06
Талова 11:04 11:06
Новохоперськ 12:03 12:05
Поворино 13:00 13:50
Олексиково 14:27 14:29
Филонове 15:19 15:22
Себряково 16:36 16:38
Арчеда 17:36 17:38
Волгоград-1 20:56 21:48
Волжский 22:29 22:31
Володимирівка 00:14 00:22
Верхній Баскунча 01:10 01:22
Аксарайская 04:08 04:10
Астрахань 05:05 05:51
Улан-Холл 08:32 08:35
Артезиан 09:25 09:45
Кочубей 10:53 10:58
Кизляр 11:58 12:06
Кизилюрт 13:54 14:19
Махачкала 15:25 16:00
Манас 16:33 16:36
Ізбербаш 17:10 17:13
Дербент 18:22 18:35
Хачмас 23:59 00:19
Шабран 01:05 01:07
Сумгаїт Головний 03:16 03:19
Баку-Пас. 04:10

Розклад у зворотньому напрямку