Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 369

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Баку Київ 369 цілий рік по суботах, крім 14,21,28/12/2019, 4/01, 21,28/03/2020 58:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Баку-Пас. 01:35
Сумгаїт Головний 02:19 02:22
Шабран 04:21 04:23
Хачмас 05:13 05:33
Ялама 06:25 06:55
Дербент 08:52 09:02
Ізбербаш 10:15 10:18
Манас 10:47 10:49
Махачкала 11:22 11:34
Кизилюрт 12:35 13:00
Кизляр 14:18 14:25
Кочубей 15:20 15:22
Артезиан 16:20 16:40
Улан-Холл 17:28 17:30
Астрахань 20:10 20:55
Аксарайская 21:48 21:50
Верхній Баскунча 00:30 00:40
Володимирівка 01:39 01:41
Волжский 03:43 03:45
Волгоград-1 04:29 05:06
Арчеда 08:00 08:04
Себряково 09:02 09:04
Филонове 10:28 10:30
Олексиково 11:39 11:50
Поворино 12:25 13:03
Новохоперськ 14:06 14:08
Талова 15:05 15:07
Лиски 16:54 17:10
Острогожськ 17:59 18:01
Олексіївка 18:40 18:42
Валуйки 19:59 21:09
Куп'янськ-Вузл. 21:52 22:52
Харків-Пас. 01:13 01:42
Полтава-Київська 04:39 04:59
Миргород 06:15 06:17
Лубни 07:10 07:12
Гребінка 07:58 08:15
Київ-Пас. 10:20

Розклад у зворотньому напрямку