Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 143

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ 143 27/11/2019 14:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:19
Фастів-1 21:16 21:18
Козятин-1 22:28 22:30
Калинівка-1 23:06 23:08
Вінниця 23:27 23:31
Браїлів 00:04 00:06
Деражня 01:02 01:04
Хмельницький 01:33 01:48
Волочиськ 02:49 02:51
Підволочиськ 03:00 03:04
Тернопіль-Пас. 03:52 03:58
Зборів 04:36 04:38
Злочів 04:59 05:01
Красне 05:26 05:29
Львів 06:15 06:35
Івано-Франківськ 11:06

Розклад у зворотньому напрямку