Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ 43 27/11/2019 12:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:06
Коростень 20:59 21:01
Новоград-Волинський 1 22:18 22:20
Шепетівка 23:17 23:19
Славута-1 23:40 23:42
Кривин 23:55 23:57
Броди 01:37 01:39
Львів 02:49 03:11
Івано-Франківськ 07:39