Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ 43 27/11/2019 12:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 19:56
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:52 03:54
Славута-1 04:06 04:08
Шепетівка 04:30 04:32
Новоград-Волинський 1 05:20 05:22
Коростень 06:38 06:40
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48