Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 668

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ковель 668 28/11/2019 7:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 02:39
Кам'янка-Бузька 03:43 03:45
Радехів 04:24 04:26
Стоянів 04:50 05:00
Горохів 05:31 05:34
Сенкевичівка 06:18 06:37
Луцьк 07:36 07:41
Ківерці 08:03 08:30
Рожище 08:49 08:55
Голоби 09:20 09:27
Ковель-Пас. 10:12

Розклад у зворотньому напрямку