Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 668

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Львів 668 26/11/2019 7:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 17:13
Голоби 17:43 17:45
Рожище 18:10 18:16
Ківерці 18:32 18:54
Луцьк 19:11 19:29
Сенкевичівка 20:38 20:54
Горохів 21:31 21:33
Стоянів 22:06 22:18
Радехів 22:42 22:44
Кам'янка-Бузька 23:24 23:26
Львів 00:32

Розклад у зворотньому напрямку