Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 268

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Київ 268 з 17/10/2019 по 2,4,7 дням тижня 11:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 23:45
Рожище 00:40 00:42
Ківерці 01:00 01:22
Луцьк 01:39 02:03
Ківерці 02:21 02:23
Рівне 03:25 03:30
Здолбунів-Пас. 03:44 04:05
Острог 04:29 04:31
Кривин 04:43 04:45
Славута-1 04:56 04:58
Шепетівка 05:18 05:42
Новоград-Волинський 1 06:42 06:50
Коростень 08:16 08:18
Святошин 10:26 10:28
Київ-Пас. 10:55