Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 217

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рахов 217 8,15,22,29/11/2019 17:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:02
Шепетівка 19:06 19:21
Львів 23:47 00:09
Івано-Франківськ 02:56 03:56
Делятин 05:25 05:40
Яремче 05:53 05:56
Ворохта 06:44 06:46
Ясіня 07:22 07:24
Рахів 08:07