Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 864

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернігів Київ-Вол. 864 з 27/10/2019 по середах 3:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернігів 06:00
Муравійка 06:21 06:22
Ім.бориса Олійника 06:30 06:32
Вересоч 06:41 06:42
Вертіївка 06:57 06:58
Ніжин 07:15 07:28
Носівка 07:47 07:48
Кобижча 07:56 07:57
Бобровиця 08:08 08:09
Заворичі 08:23 08:24
Бобрик 08:31 08:32
Бровари 08:48 08:50
Дарниця 09:05 09:09
Видубичі 09:19 09:21
Київ-Деміївський 09:24 09:25
Протасів Яр Вант. 09:29 09:30
Північна 09:34 09:37
Караваєві Дачі Вант. 09:42 09:43
Київ-Волинський Груз. 09:48 09:50
Борщагівка-Техн. 09:57

Розклад у зворотньому напрямку