Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 719

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 719 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) 8/11/2019 6:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 07:31
Полтава-Київська 10:13 10:18
Миргород 11:12 11:14
Ромодан 11:37 11:39
Лубни 12:04 12:06
Гребінка 12:35 12:37
Бориспіль 13:48 13:50
Дарниця 14:08 14:10
Київ-Пас. 14:28