Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 461

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Львів 461 6,8/11/2019 14:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 19:44
Столбці 21:03 21:14
Барановичі-Полесские 22:11 22:35
Ляховичі 22:54 22:56
Ганцевичі 23:23 23:25
Лунінець 00:17 00:39
Припять 00:54 00:56
Видибір 01:11 01:13
Горинь 01:33 02:13
Удрицьк 01:30 02:30
Дубровиця 02:54 02:56
Сарни 03:23 03:27
Костопіль 04:16 04:18
Рівне 04:58 05:04
Здолбунів-Пас. 05:22 05:46
Дубно 06:27 06:29
Львів 08:46

Розклад у зворотньому напрямку