Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 856

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Гомель Сновськ 856 до 28/03/2020 по суботах та неділях 3:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Гомель-Пас. 08:21
Новобілицька 08:32 08:34
Терехівка 09:16 09:46
Деревини 08:59 09:09
Лукошко 09:16 09:20
Перепис 09:26 09:31
Хоробичі 09:35 10:10
Кузничі 10:20 10:21
Городня 10:35 10:38
Журавок 10:46 10:47
Камка 10:56 10:57
Снов 11:08 11:09
Сновськ 11:18

Розклад у зворотньому напрямку