Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 719

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 719 (РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС) 14,15,18-21/11/2019 щоденно 6:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 07:31
Полтава-Київська 10:13 10:18
Миргород 11:12 11:14
Ромодан 11:38 11:39
Лубни 12:05 12:07
Гребінка 12:36 12:38
Бориспіль 13:49 13:51
Дарниця 14:09 14:11
Київ-Пас. 14:29