Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 42

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Дніпро 42 27/10-7/11, 10-28/11/2019 щоденно 21:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 12:36
Дрогобич 12:55 13:23
Львів 14:57 15:22
Підзамче 15:33 15:35
Злочів 16:31 16:33
Тернопіль-Пас. 17:31 17:48
Підволочиськ 18:38 18:40
Хмельницький 19:43 19:53
Жмеринка-Пас. 21:18 21:47
Вінниця 22:29 22:34
Козятин-1 23:23 23:25
Біла Церква 01:05 01:07
Миронівка 02:01 02:03
Корсунь 02:32 02:34
Городище 02:54 02:56
Ім.тараса Шевченка 03:36 04:03
Кам'янка 04:23 04:25
Фундукліївка 04:39 04:41
Знам'янка-Пас. 05:24 05:29
Олександрія 06:06 06:08
П'ятихатки 07:24 07:40
Вільногірськ 08:03 08:05
Верхньодніпровськ 08:30 08:32
Кам'янське-Пас. 08:50 08:52
Дніпро-Головний 09:38