Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 124 28/09-11/10/2019 щоденно 14:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 17:40
Дружківка 17:59 18:01
Краматорськ 18:11 18:16
Слов'янський Курорт 18:41 18:48
Лиман 19:12 19:15
Святогірськ 19:44 19:46
Ізюм 20:14 20:16
Балаклія 20:57 20:59
Зміїв 21:33 21:35
Харків-Пас. 22:15 23:30
Люботин 00:12 00:14
Полтава-Київська 02:00 02:20
Миргород 03:48 03:56
Лубни 04:47 05:02
Дарниця 07:56 07:58
Київ-Пас. 08:16

Розклад у зворотньому напрямку