Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Запоріжжя 100 28/09-12/10/2019 по парних 23:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 07:44
Пуховичі 08:35 08:37
Осиповичі 1 09:10 09:12
Бобруйськ 09:50 09:53
Жлобин-Пас. 10:45 11:06
Буда-Кошелівська 11:35 11:37
Гомель-Пас. 12:22 12:50
Терехівка 13:29 13:59
Хоробичі 14:24 15:12
Городня 15:31 15:33
Сновськ 16:05 16:20
Мена 17:00 17:02
Бахмач-Пас. 18:09 18:30
Ромни 19:58 20:18
Ромодан 21:51 22:11
Полтава-Київська 23:47 23:54
Люботин 01:45 01:47
Харків-Пас. 02:17 02:39
Лозова-Пас. 04:33 04:35
Павлоград-1 05:30 05:32
Синельникове-1 06:14 06:16
Запоріжжя-1 07:10

Розклад у зворотньому напрямку