Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Мінськ 100 27/09-11/10/2019 по непарних 25:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 22:25
Синельникове-1 23:20 23:22
Павлоград-1 23:54 23:56
Лозова-Пас. 01:03 01:05
Харків-Пас. 03:07 03:34
Люботин 04:13 04:15
Полтава-Київська 06:21 06:31
Ромодан 08:35 09:05
Ромни 10:48 11:13
Бахмач-Пас. 12:50 13:14
Мена 14:22 14:24
Сновськ 15:05 15:20
Городня 15:54 15:56
Хоробичі 16:21 16:56
Терехівка 17:25 17:55
Гомель-Пас. 18:32 19:15
Буда-Кошелівська 19:57 19:59
Жлобин-Пас. 20:29 21:10
Бобруйськ 21:59 22:02
Осиповичі 1 22:33 22:36
Пуховичі 23:04 23:06
Мінськ-Пас. 23:50

Розклад у зворотньому напрямку