Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 143

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків С.петербург 143 29/09-11/10/2019 по непарних 30:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 05:47
Люботин 06:22 06:24
Полтава-Київська 08:15 08:35
Миргород 10:16 10:18
Гребінка 11:47 12:17
Прилуки 13:31 13:36
Ніжин 14:41 16:08
Чернігів 17:12 17:37
Терюха 19:10 19:45
Гомель-Пас. 20:14 20:39
Буда-Кошелівська 21:20 21:22
Жлобин-Пас. 21:55 22:10
Рогачєв 22:36 22:37
Бихов 23:12 23:14
Могилів 1 23:59 00:39
Шклов 01:13 01:15
Орша-Центр. 01:51 02:13
Вітебськ Пас. 03:26 03:41
Невель-2 05:15 05:17
Новосокольники 05:59 06:28
Локня 07:30 07:32
Дно 09:00 09:02
Санкт-Петербург-Вітеб. 12:21