Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 867

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Жмеринка 867 з 27/10/2019 щоденно 5:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:45
Караваєві Дачі 13:52 13:53
Київ-Волинський 13:57 13:58
Вишневе 14:05 14:06
Боярка 14:15 14:16
Васильків-1 14:29 14:30
Мотовилівка 14:39 14:40
Фастів-1 14:56 15:06
Кожанка 15:25 15:26
Попільня 15:43 15:44
Брівки 16:01 16:02
Чорнорудка 16:16 16:35
Козятин-1 17:00 17:02
Кордишівка 17:15 17:16
Голендри 17:27 17:28
Гулівці 17:39 17:40
Калинівка-1 17:49 17:50
Десенка 18:00 18:01
Вінниця-Вантажна 18:06 18:07
Вінниця 18:13 18:19
Тюшки 18:30 18:31
Яришівка 18:37 18:38
Гнівань 18:44 18:45
Могилівка 18:49 18:50
Козачівка 18:56 18:57
Браїлів 19:01 19:02
Жмеринка-Пас. 19:16

Розклад у зворотньому напрямку