Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 890

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Коростень 890 з 27/10/2019 щоденно, крім понеділків 3:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 13:53
Калинівка-1 14:14 14:16
Козятин-1 14:48 14:50
Бердичів 15:17 15:19
Кодня 15:45 15:46
Житомир 16:09 16:13
Горбаші 16:34 16:36
Нова Борова 16:57 16:59
Коростень 17:35

Розклад у зворотньому напрямку