Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 868

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Жмеринка Київ 868 з 27/10/2019 щоденно 5:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Жмеринка-Пас. 05:51
Тартак 06:00 06:01
Браїлів 06:05 06:06
Козачівка 06:09 06:10
Демидівка 06:14 06:15
Могилівка 06:19 06:20
Гнівань 06:25 06:26
Селищанський 06:30 06:31
Яришівка 06:36 06:37
Веселка 06:39 06:40
Тюшки 06:42 06:43
Порпурівський 06:48 06:49
Вінниця 06:54 07:00
Вінниця-Вантажна 07:05 07:06
Десенка 07:13 07:14
Сосонка(Обп) 07:19 07:20
Сальницький(Пп) 07:23 07:24
Калинівка-1 07:29 07:30
Варшиця 07:35 07:36
Гулівці 07:40 07:41
Голендри 07:53 08:13
Миколаївка 08:19 08:20
Кордишівка 08:25 08:26
Козятин-1 08:38 08:44
Білосілля 09:03 09:04
Чорнорудка 09:08 09:09
Брівки 09:22 09:23
Попільня 09:38 09:39
Кожанка 09:55 09:56
Фастів-1 10:14 10:26
Мотовилівка 10:43 10:44
Васильків-1 10:54 10:55
Боярка 11:08 11:09
Вишневе 11:17 11:18
Київ-Волинський 11:24 11:25
Караваєві Дачі 11:29 11:30
Київ-Пас. 11:36

Розклад у зворотньому напрямку