Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 862

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 862 з 27/10/2019 по суботах та неділях 6:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 15:11
Хролин 15:28 15:29
Полонне 15:46 15:48
Понінка 15:53 15:54
Миропіль 16:05 16:06
Печанівка 16:16 16:18
Разіне 16:28 16:29
Чуднів-Волинськ. 16:42 16:44
Михайленки 16:56 16:57
Бердичів 17:21 17:26
Козятин-2 17:44 17:45
Козятин-1 17:55 18:22
Чорнорудка 18:45 18:46
Брівки 19:00 19:01
Попільня 19:18 19:20
Кожанка 19:37 19:38
Фастів-1 19:58 20:08
Васильків-1 20:32 20:33
Боярка 20:46 20:47
Вишневе 20:55 20:56
Київ-Волинський 21:02 21:03
Караваєві Дачі 21:07 21:08
Київ-Пас. 21:14

Розклад у зворотньому напрямку