Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 886

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Шепетівка 886 з 27/10/2019 щоденно 2:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 20:35
Дворецька 20:37 20:38
Басів Кут 20:43 20:44
Квасилів 20:48 20:49
Здолбунів-Пас. 20:55 20:58
Здолбунів-Півд. 21:04 21:05
Семилітка 21:11 21:12
Івачкове 21:15 21:16
Українка 21:21 21:22
Острог 21:29 21:41
Могиляни 21:48 21:49
Бадівка 21:54 21:56
Кривин 22:03 22:04
Колом'є 22:09 22:10
Баранне 22:15 22:16
Славута-1 22:22 22:23
Цвітоха 22:32 22:33
Село Кам'янка 22:37 22:38
Шепетівка 22:48

Розклад у зворотньому напрямку