Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 870

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 870 з 27/10/2019 щоденно 6:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 03:39
Судилків 03:47 03:48
Ватутіне 03:52 03:53
Хролин 03:58 03:59
Новичі 04:05 04:06
Поляни 04:09 04:11
Ганнусине 04:14 04:15
Полонне 04:22 04:23
Понінка 04:27 04:28
Блидні 04:34 04:35
Миропіль 04:41 04:42
Колодяжний 04:47 04:48
Печанівка 04:53 04:54
Гордіївка 04:59 05:00
Разіне 05:06 05:07
Довбище 05:14 05:15
Чуднів-Волинськ. 05:21 05:22
Вакуленчук 05:29 05:30
Михайленки 05:34 05:35
Рачки 05:40 05:41
Демчин 05:45 05:46
Мирославка 05:50 05:51
Райки 05:55 05:56
Бердичів 06:05 06:07
Іванківці 06:12 06:13
Глухівці 06:20 06:21
Каолінова 06:24 06:25
Козятин-2 06:30 06:31
Залізничне 06:33 06:34
Козятин-1 06:42 06:54
Чорнорудка 07:16 07:17
Брівки 07:30 07:31
Попільня 07:46 07:47
Кожанка 08:03 08:04
Фастів-1 08:22 08:35
Васильків-1 08:58 08:59
Боярка 09:12 09:13
Вишневе 09:22 09:23
Київ-Волинський 09:29 09:30
Караваєві Дачі 09:34 09:35
Київ-Пас. 09:42