Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 893

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 893 з 27/10/2019 по п'ятницях 4:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:46
Караваєві Дачі Вант. 17:53 17:54
Київ-Волинський Груз. 17:58 18:00
Святошин 18:09 18:12
Малин 19:28 19:30
Коростень 20:05 20:07
Яблунець 20:52 20:54
Новоград-Волинський 1 21:29 21:41
Колодянка 21:59 22:00
Радулино 22:10 22:11
Майдан-Вила 22:21 22:22
Шепетівка 22:44