Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 861

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 861 з 27/10/2019 по суботах та неділях 5:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:55
Караваєві Дачі 08:01 08:02
Київ-Волинський 08:06 08:07
Вишневе 08:13 08:14
Боярка 08:23 08:24
Васильків-1 08:37 08:38
Фастів-1 09:02 09:12
Кожанка 09:31 09:32
Попільня 09:47 09:48
Брівки 10:03 10:04
Чорнорудка 10:17 10:18
Козятин-1 10:42 11:00
Бердичів 11:31 11:33
Михайленки 11:55 11:56
Чуднів-Волинськ. 12:08 12:09
Разіне 12:23 12:24
Печанівка 12:36 12:37
Миропіль 12:49 12:50
Понінка 13:02 13:03
Полонне 13:07 13:08
Шепетівка 13:47

Розклад у зворотньому напрямку