Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 808

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вінниця Хмельницький 808 з 27/10/2019 щоденно, крім середи 4:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вінниця 17:41
Калинівка-1 18:01 18:03
Варшиця 18:08 18:18
Робоча 18:23 18:24
Калинівка-2 18:29 18:30
Холонівська 18:40 18:41
Уладівка 18:51 18:52
Соломірка 18:58 18:59
Курилівка 19:03 19:04
Хмільник 19:12 19:14
Новодібрівка 19:24 19:25
Залісся 19:35 19:36
Адампіль 19:42 19:43
Пасічний 19:53 19:54
Ложава 20:02 20:03
Замчики 20:08 20:09
Старокостянтинів 2 20:15 20:16
Воронківці 20:30 20:31
Красилів 20:43 20:44
Заруддя 20:59 21:00
Климашівка 21:06 21:07
Гречани 21:30 21:31
Речовий Ринок 21:35 21:36
Хмельницький 21:45

Розклад у зворотньому напрямку