Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 896

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ-Вол. 896 з 27/10/2019 по понеділках та суботах 6:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 01:34
Терещенська 01:47 01:49
Кролевець 02:09 02:10
Алтинівка 02:22 02:23
Конотоп-Пас. 02:48 03:05
Кукілка 03:11 03:12
Халимонове 03:20 03:21
Хутір Халимонове 03:27 03:28
Бахмач-Пас. 03:34 03:36
Бахмач-Київ. 03:40 03:41
З.п.669 Км 03:46 03:47
Старий Луг 03:50 03:51
Черемушки 03:56 03:57
Велика Загорівка 04:02 04:03
Плиски 04:10 04:20
Хороше Озеро 04:30 04:31
Крути 04:39 04:40
Приостерний 04:49 04:50
Ніжин 05:01 05:06
Носівка 05:26 05:27
Кобижча 05:36 05:48
Бобровиця 05:59 06:00
Бобрик 06:23 06:24
Бровари 06:40 06:41
Дарниця 06:59 07:12
Видубичі 07:22 07:24
Київ-Деміївський 07:26 07:27
Протасів Яр Вант. 07:31 07:32
Північна 07:36 07:39
Караваєві Дачі Вант. 07:44 07:45
Київ-Волинський 07:50

Розклад у зворотньому напрямку