Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 882

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Славутич Фастів 882 з 27/10/2019 по неділях 5:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Славутич 16:45
Малійки 16:59 17:00
Жукотки 17:10 17:11
Левковичі 17:17 17:18
Чернігів 17:38 17:48
Муравійка 18:10 18:11
Ім.бориса Олійника 18:21 18:27
Вересоч 18:36 18:37
Вертіївка 18:51 18:52
Ніжин 19:08 19:10
Носівка 19:29 19:30
Бобровиця 19:49 19:50
Бобрик 20:10 20:11
Бровари 20:26 20:28
Дарниця 20:43 20:47
Видубичі 20:57 20:59
Київ-Деміївський 21:02 21:03
Північна 21:10 21:13
Караваєві Дачі Вант. 21:18 21:19
Київ-Волинський 21:25 21:32
Вишневе 21:39 21:40
Боярка 21:50 21:51
Васильків-1 22:04 22:05
Мотовилівка 22:14 22:15
Фастів-1 22:32

Розклад у зворотньому напрямку