Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 807

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Вінниця 807 з 27/10/2019 щоденно, крім середи 4:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 13:13
Речовий Ринок 13:20 13:22
Гречани 13:26 13:29
Климашівка 13:52 13:53
Заруддя 13:58 13:59
Красилів 14:18 14:20
Воронківці 14:32 14:33
Старокостянтинів 2 14:47 14:48
Замчики 14:54 14:55
Ложава 15:00 15:01
Пасічний 15:09 15:10
Адампіль 15:20 15:21
Залісся 15:26 15:27
Новодібрівка 15:36 15:37
Хмільник 15:48 15:50
Курилівка 16:00 16:01
Соломірка 16:05 16:06
Уладівка 16:12 16:13
Холонівська 16:24 16:25
Калинівка-2 16:36 16:37
Робоча 16:43 16:44
Варшиця 16:49 16:59
Калинівка-1 17:05 17:07
Вінниця 17:26

Розклад у зворотньому напрямку