Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 876

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетовка Київ 876 з 27/10/2019 по неділях 4:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 14:50
Радулино 15:20 15:22
Новоград-Волинський 1 15:49 15:51
Яблунець 16:32 16:34
Коростень 17:12 17:16
Малин 17:56 17:58
Святошин 19:06 19:09
Київ-Волинський Груз. 19:20 19:28
Караваєві Дачі Вант. 19:32 19:33
Київ-Пас. 19:39