Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 884

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Фастів Зернове 884 з 27/10/2019 щоденно 7:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Фастів-1 15:52
Мотовилівка 16:08 16:09
Васильків-1 16:18 16:19
Боярка 16:32 16:33
Вишневе 16:42 16:43
Київ-Волинський 16:49 16:52
Караваєві Дачі Вант. 16:58 16:59
Північна 17:04 17:16
Протасів Яр Вант. 17:19 17:20
Київ-Деміївський 17:25 17:26
Видубичі 17:28 17:30
Дарниця 17:40 17:43
Бровари 17:55 17:56
Бобрик 18:11 18:12
Бобровиця 18:32 18:33
Носівка 18:51 18:52
Ніжин 19:08 19:11
Крути 19:28 19:29
Хороше Озеро 19:36 19:37
Плиски 19:48 19:49
Бахмач-Київ. 20:09 20:10
Бахмач-Пас. 20:14 20:16
Халимонове 20:26 20:27
Конотоп-Пас. 20:40 20:45
Вирівка 20:55 20:56
Мельня 21:05 21:06
Алтинівка 21:16 21:17
Кролевець 21:29 21:30
Терещенська 21:53 21:54
Янпіль 22:14 22:15
Івотка 22:20 22:21
Хутір-Михайлівський 22:38 22:40
Зернове 22:56

Розклад у зворотньому напрямку