Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 805

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Вінниця 805 з 27/10/2019 щоденно 3:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 03:50
Речовий Ринок 03:56 03:57
Гречани 04:01 04:02
Климашівка 04:22 04:23
Заруддя 04:27 04:28
Красилів 04:46 04:47
Воронківці 04:58 04:59
Старокостянтинів 2 05:12 05:13
Замчики 05:19 05:20
Ложава 05:24 05:25
Пасічний 05:33 05:34
Адампіль 05:44 05:45
Залісся 05:50 05:51
Новодібрівка 06:00 06:01
Хмільник 06:12 06:14
Курилівка 06:24 06:25
Соломірка 06:29 06:30
Уладівка 06:36 06:37
Холонівська 06:48 06:49
Калинівка-2 07:00 07:01
Робоча 07:06 07:07
Варшиця 07:11 07:21
Калинівка-1 07:26 07:28
Вінниця 07:48

Розклад у зворотньому напрямку