Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 779

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Київ 779 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 4:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 05:35
Білопілля 06:09 06:10
Ворожба 06:17 06:32
Путивль 06:57 06:58
Конотоп-Пас. 07:35 07:38
Бахмач-Пас. 07:56 07:57
Ніжин 08:40 08:41
Дарниця 09:43 09:45
Київ-Пас. 10:00

Розклад у зворотньому напрямку