Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 780

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Суми 780 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 28/10/2019 щоденно, крім субот, неділь 4:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:07
Дарниця 17:23 17:25
Ніжин 18:27 18:28
Бахмач-Пас. 19:13 19:14
Конотоп-Пас. 19:32 19:35
Путивль 20:09 20:10
Ворожба 20:36 20:51
Білопілля 20:57 20:58
Суми 21:34

Розклад у зворотньому напрямку