Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 778

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Хмельницький 778 безпересадковий вагон з 27/10/2019 щоденно 10:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 18:42
Терещенська 18:55 18:57
Кролевець 19:15 19:17
Конотоп-Пас. 19:50 19:52
Бахмач-Пас. 20:14 20:16
Плиски 20:37 20:39
Ніжин 21:08 21:10
Дарниця 22:23 22:25
Київ-Пас. 22:43 23:44
Фастів-1 00:34 00:36
Попільня 01:01 01:03
Козятин-1 01:43 01:45
Калинівка-1 02:19 02:21
Вінниця 02:39 02:43
Гнівань 03:02 03:04
Жмеринка-Пас. 03:30 03:50
Деражня 04:45 04:47
Хмельницький 05:13

Розклад у зворотньому напрямку