Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
С.петербург Дніпро 53 безпересадковий вагон 27/10-4/11/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 35:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Санкт-Петербург-Вітеб. 16:10
Дно 19:36 19:46
Локня 21:21 21:23
Новосокольники 22:10 22:39
Невель-2 23:21 23:23
Вітебськ Пас. 00:49 01:00
Орша-Центр. 02:14 02:36
Шклов 03:12 03:14
Могилів 1 03:50 03:56
Бихов 04:46 04:54
Рогачєв 05:35 05:37
Жлобин-Пас. 06:07 06:10
Гомель-Пас. 07:36 07:59
Терюха 08:33 09:08
Чернігів 09:44 10:09
Ніжин 11:11 11:26
Київ-Пас. 12:57 19:15
Миронівка 20:34 20:36
Ім.тараса Шевченка 21:58 22:15
Кам'янка 22:34 22:36
Знам'янка-Пас. 23:31 23:34
Олександрія 00:11 00:13
П'ятихатки 01:29 01:31
Верхівцеве 02:02 02:04
Кам'янське-Пас. 02:29 02:31
Дніпро-Головний 03:03

Розклад у зворотньому напрямку